Procesi Logjistik

Shėrbimi i logjistikės ėshtė proces i cili kėrkon profesionalizėm, efikasitet dhe komunikim tė mirėfilltė ekipor. Pėrmes standardeve tona si kompani, ne kontribuojmė edhe nė rritjen e standardeve tė tregut nė tė cilin operojmė. Unifikimi i ekipit ėshtė esencial pėr pėrmbushjen e misionit tonė si kompani.

KONTAKTI