Fėmijėt ne vizitė nė Terminalin Prishtina 3

Vizitė e organizuar nga PRO TRANSPORT pėr femijėt e shkollės Mileniumi i Tretė nė Terminalin Doganor Prishtina 3. -Fėmijėt u njoftuan nga afėr nė lidhje me praktikat doganore si dhe procedurat dhe manipulimet qė kryhen nė depon doganore tė terminalit.

KONTAKTI