Panairi i pėrgjithshėm ndėrkombėtar

Oda Ekonomike e Kosovės nė bashkėpunim me Qeverinė e Republikės sė Kosovės prej datės 24-26 Prill 2019, do tė organizojnė Panairin e Pėrgjithshėm Ndėrkombėtar “Prishtina 2019” i cili do tė mbahet nė Qendrėn e Panaireve, fshati Bėrnicė – Prishtinė, Magjistralja Prishtinė – Mitrovicė. Panairi “Prishtina 2019” do tė mbahet nė njė hapsėirė prej 6000m2 dhe ėshtė njė manifestim tradicional ndėrkombėtar nė tė cilin marrin pjesė ndėrmarrjet nga Kosova, rajoni dhe mė gjerė. Pro Transport, tė pozicionuar nė Shtandin 82, ju ftojmė tė na vizitoni, tė mėsoni mė shumė rreth shėrbimeve tona tė Transpotit Tokėsor, Transportit Detar dhe Logjistikes.

KONTAKTI